Reklám Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2148728
12529
369
Advertisement
cca 1935 Garamvölgyi Kálmán grafikus, reklámtervező saját magát reklámozó, kihajtható nyomtatványa + egy általa tervezett ismert képeslap, jó állapotban 2147369
12530
369
Advertisement
10 db különböző fotótasak (HAFA, Segesváry Szeged, Juszt László és Gyula, stb.) 2144163
12531
369
Advertisement
cca 1930 Mauthner mag sérült zománc reklám 6,5x5 cm 1956615
12532
369
Advertisement
1957 Takarékbetétkönyv kártyanaptár 2026827
12533
369
Advertisement
1978-1984 Skála, Toto-Lottó 3 db retro erotikus kártyanaptár 2144422
12534
369
Advertisement
1936 Ulrich B. J. Budapest kártyanaptár 2144406
12535
369
Advertisement
1960-1969 10 db reklámos kártyanaptár (KISZ, IBUSZ, MÉH, stb.), némelyiken tollas ráírással 2147004
12536
369
Advertisement
cca 1950-70 7 db klf. retró magyar bőrönd címke: Keszthely, Veszprém, Balaton, Tapolca, Badacsony, Nagyvázsony, Sümeg 2150988
12537
369
Advertisement
1932 Japán kártyanaptár, kis asztali naptár. 2147049
12538
369
Advertisement
cca 1930-60 Janina Senator Dohány Szelence art deco illusztrált fém doboz fedéllel, kopott, 8x9x11 cm + VIII. Bányásznap feliratú illusztrált fém cigarettás doboz fedéllel, fedél belsejében a bányákra vonatkozó biztonsági előírásokkal kopott, fedele firkált, 7x11x1,5 cm 2145344
12539
369
Advertisement
8 db régi számolócédula (Pyram cipőkrém, Holló levélrendezők, Frohner borok, stb.) 2146570
12540
369
Advertisement
Régi Herpy Arnold Budapest, Longines zsebóra bőr doboz nyitható fedéllel, belsejében szöveten Szervita téri cím áthúzva, és bélyegzővel "Most IV., Koronaherceg-u. 17. sz." felirattal, enyhén kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft