cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm
1970 Bakos István-Molnár Kálmán-Pecsenke-Schmal Károly- Simonyi Emőke Quintett plakátja, 1970. jan 15., BP., Magyar Hirdető, megjelent 1000 példányban, szakadt, 67x47 cm. A zenekar egyik tagjának dedikációjával: "Maricám! Zsoltikám! Szeretettel várunk. Emőék."