5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
22 db klf. műanyag, fém, papír doboz (Macskanyelv, Párizsi Kapocs, Lánchíd selyemfényű gomblyukvarró, Iparművészeti Bolt, Hydrocodin tabletta, Korong borotva szappan stb.), részben kopott és sérült