15053.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Magyarország képekben. HonismertetÅ‘ album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kÃsérÅ‘ tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A HonismertetÅ‘ albumról és szerkesztÅ‘jérÅ‘l, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védÅ‘fóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.