Könyvek: Technika

Tételek száma: 38

TU-154B TU-154B-2 repülőgép üzemeltetési és műszaki karbantartási utasítás. 4. könyv: Hajtóműrendszer. Bp., 1979., MALÉV. Kiadói spirálozott nyl-kötés, kijáró címlappal, intézményi bélyegzővel.
17294.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
TA-6A /2-es széria./ hajtómű üzemeltetési utasítás. Bp., 1979., MALÉV. Kiadói spirálozott nyl-kötés, kijáró címlappal, intézményi bélyegzővel.
17295.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Árufuvarozási utasítás. (Áruk, élőállatok és hullák fuvarozására.) Kiadja: Magyar Államvasutak. Bp., 1986., Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 241 p. Kiadói nyl-kötés.
17296.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Streihammer Antal: A modern automobil szerkezete és kezelése. Modern Technika 8. sz. Bp.,1927,Németh József, 400 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, kijáró lapokkal 82-95. oldal között.
17298.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Morva Rezső: Motorok és traktorok javítása, illetve azok üzemzavarainak elhárítása. H.n., é.n. (1937), magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Több korabeli hirdetéssel. Tulajdonosi névbejegyzéssel, enyhén sérült borítóval. 60 p
17299.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fr. Willy Frerk: Der Schmalfilmer. Photofreund Bücherei Band 14. Berlin,1931,Photokino-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A Térképészeti közlöny 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17301.

A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iparterv. Bp., én., Iparterv - Industrial Building Design Company, 156 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17302.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17304.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17305.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft