17256.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Kautz Gyula: Nemzetgazdaság és pénzügytan. I-III. kötet: A nemzetgazdaság általános tanai. II. köt.: Nemzetgazdaság különös tanai. III. köt.: A pénzügy- vagy államgazdaságtan. (Két kötetben.) Bp., 1875-1876, Franklin, XV+303+1;IX+1+292+1; VIII+279 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, részben hiányos címlapokkal, kissé foltos lapokkal, a III. kötet borítója kopott, a gerincén kis sérülés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.