Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat, egy második kiadás, a többi első kiadások!
Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
Napló. 1945-1957. Washington, 1958, Occidental Press, 235+5 p. Első kiadás. Kiadói kopott borítóval.
Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry "Griff". Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry "Griff". Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)
Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.