Vegyes vicc gyűjtemény, 6 db:
Székely viccek diákoknak. Az öreg székely meséli fiának. Vál. és összeáll.: Beke Sándor.;
Kolozsi Gergely István: Székely viccek. A furfangos góbé.;
Gub Jenő: Székely viccek. Fájn egy székely ez a Dani.;
Mit mond a székely? Székely viccek.;
Székelyudvarhely, 2006-2010., Jancsi Padja. Kiadói papírkötés. +
Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp., 1986., Minerva. Kiadói papírkötés.+
Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Vál.: Radványi B. Tibor. Bp., 1988., Ifjúsági. Kiadói papírkötés.
Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal.
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.