Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

Franka Tibor: Gazdasági Trianon. hn., én., Zsófia Liget Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17639.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes vicc gyűjtemény, 6 db:   Székely viccek diákoknak. Az öreg székely meséli fiának. Vál. és összeáll.: Beke Sándor.; Kolozsi Gergely István: Székely viccek. A furfangos góbé.;  Gub Jenő: Székely viccek. Fájn egy székely ez a Dani.;  Mit mond a székely? Székely viccek.; Székelyudvarhely, 2006-2010., Jancsi Padja. Kiadói papírkötés. + Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp., 1986., Minerva. Kiadói papírkötés.+  Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Vál.: Radványi B. Tibor. Bp., 1988., Ifjúsági. Kiadói papírkötés.
17640.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17641.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17642.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
17643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17644.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal.
17645.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mezei Mária: Vallomástöredékek. Bp., 1983., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17646.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17648.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17649.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
17650.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft