1937 Ezért a keresztet a vállaimra veszem (Hiszekegy). Kiadja az Ereklyés Országzászló Nagybizottsága / Hungarian irredenta propaganda art postcard, credo, Trianon s: Lamoss (EK)
Évszázadokon át a Nyugat védelmében vérzett a magyar. Kiadja az Ereklyés Országzászló Nagybizottsága / Hungarian irredenta propaganda art postcard, Trianon
Szent István ezeréves Birodalma üdvözli a hazatérteket. Magyarország volt-van-lesz. Kiadja az Ifjúsági Bélyeggyűjtők Országos Szaklapja "A Bélyeg"; Visszacsatolt területek térképe / Hungarian irredenta, map of the reannexed territories + "1941 Zenta visszatért" So. Stpl (non PC) (EK)
Mit bosszú eszelt ki s fondorlatos elme: a gonosz határon győz a szív szerelme. Kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség, Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian irredenta propaganda, Trianon s: Köves (EK)
Fel a szent munkára, fel a csüggedt fővel. Döntsük le Trianont egyesült erővel! Kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség, Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian irredenta propaganda, Trianon s: Köves
Nagy lesz újra, mint régen volt, Magyarország. Hiszek Magyarország Feltámadásában! Magyar Nemzeti Szövetség, Magyar Földrajzi Intézet Rt. / Hungarian irredenta propaganda, Trianon map s: Köves (EK)