Fried jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, enyhén sérült, 77×57 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000024/Fried-jelzessel-Noi-akt-Olaj-vaszon-enyhen-serult-77C39757-cm~II2142870
2142870
10051
369
Leírás: Fried jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, enyhén sérült, 77×57 cm
: karap_norbert