Földes Imre (1881-1948): H. Wachenhusen - A Gyémántkirály leánya, köny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000024/Foldes-Imre-1881-1948-H-Wachenhusen-A-Gyemantkiraly-leanya-konyvborito-terv-Akvarell~II2145364
2145364
10052
369
Leírás: Földes Imre (1881-1948): H. Wachenhusen - A Gyémántkirály leánya, könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 22×16 cm
: bk