Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2139041
11206
368
24000
Herendi Turul / sas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34 cm / Herend Turul bird, perfect condition 1955350
11207
368
Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 2137031
11208
368
Herendi Rotschild mintás bonbonniere és kis tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm, 9 cm 2139152
11209
368
24000
Herendi Viktória mintás gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, az egyik gyertya résznél kis repedéssel m: 18 cm 2111672
11210
368
Herendi Viktória mintás porcelán váza, "GYLK" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2139076
11211
368
Herendi Viktória porcelán tálka és váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 8 cm, m: 9 cm. 2131830
11212
368
Herendi Viktória mintás tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 16,5 cm 2111500
11213
368
Herendi Viktória és Eton mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×8,5 és 13,5×9 cm 2135411
11214
368
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x12 cm 2135663
11215
368
Herendi Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm, kis Herendi terítővel 2131575
11216
368
Herendi Eton mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 5 db csésze és 6 db alj, 1 db kanna, 1 db tejkiöntő, 1 db cukortartó és 1 db cukortartó fedél nélkül. 2134961
11217
368
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft