Militária

Tételek száma: 18

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. GOTT MIT UNS MCMXV VIEL FEIND VIEL EHR / ERZHERZOG TRONF. CARL F.J. DESTE kétoldalas Br plakett (64,5x42mm) Szign: Weinberger T:2 Austro-Hungarian Monarchy. GOTT MIT UNS MCMXV VIEL FEIND VIEL EHR / ERZHERZOG TRONF. CARL F.J. DESTE two-sided Br medallion (64,5x42mm) Sign: Weinberger C:XF
31316.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "GOTT MIT UNS MCMXV VIEL FEIND VIEL EHR / ERZHERZOG TRONF. CARL F.J. D'ESTE" kétoldalas Br plakett (64,5x42mm) Szign: Weinberger T:2 Austro-Hungarian Monarchy. "GOTT MIT UNS MCMXV VIEL FEIND VIEL EHR / ERZHERZOG TRONF. CARL F.J. D'ESTE" two-sided Br medallion (64,5x42mm) Sign: Weinberger C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem (30mm) T:2
31317.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1894. A Császári és Királyi 8. Császár Tábori Tüzérezred 40 éves jubileumi érme ezüstözött Br emlékérem kitűzővé alakítva. Szign.: Anton Scharff (30,89g/39mm) T:2- szennyeződés Austro-Hungarian Monarchy 1894. 40th Jubilee medal of the K. u. K 8th Kaiser Field Artillery Regiment silver plated Br commemorative medallion without hallmark, turned into a badge. Sign.: Anton Scharff (30,89g/39mm) C:XF dirt
31318.

Osztrák-Magyar Monarchia 1894. "A Császári és Királyi 8. "Császár" Tábori Tüzérezred 40 éves jubileumi érme" ezüstözött Br emlékérem kitűzővé alakítva. Szign.: Anton Scharff (30,89g/39mm) T:2- szennyeződés Austro-Hungarian Monarchy 1894. "40th Jubilee medal of the K. u. K 8th "Kaiser" Field Artillery Regiment " silver plated Br commemorative medallion without hallmark, turned into a badge. Sign.: Anton Scharff (30,89g/39mm) C:XF dirt

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1922. Magyar Ezüst Érdemérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2 Hungary 1922. Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF NMK 390.
31319.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
~1930-1940. HR (Hadirokkant) Br gomblyuk jelvény JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel (28x22mm) T:2- elhajlás ~1930-1940. HR (Invalid) Br button badge, with JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. makers mark (28x22mm) C:XF bend
31320.

~1930-1940. "HR (Hadirokkant)" Br gomblyuk jelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (28x22mm) T:2- elhajlás ~1930-1940. "HR (Invalid)" Br button badge, with "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." maker's mark (28x22mm) C:XF bend

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem füllel, szalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with ear, without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF edge error NMK 428.
31321.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem füllel, szalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ear, without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF edge error NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1944. Bronz Polgári Honvédelmi Érdemkereszt Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kopottas tokban, adományozói okirattal Csatay Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és szárazpecséttel (penészfoltos, szakadások) T:1-,2 oxidáció / Hungary 1944. Bronze Civil Home Defence Cross Br decoration with ribbon, in orignal worn case, with awarding document signed by Lajos Csatay minister of defense, with embossed stamp (mould spots, tears) C:AU,XF oxidation NMK 478.
31322.

1944. "Bronz Polgári Honvédelmi Érdemkereszt" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kopottas tokban, adományozói okirattal Csatay Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és szárazpecséttel (penészfoltos, szakadások) T:1-,2 oxidáció / Hungary 1944. "Bronze Civil Home Defence Cross" Br decoration with ribbon, in orignal worn case, with awarding document signed by Lajos Csatay minister of defense, with embossed stamp (mould spots, tears) C:AU,XF oxidation NMK 478.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1950. Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. Gyorstüzelő pisztoly III Br plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) + 1950. Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. Hadi pisztoly X. fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) T:2
31323.

1950. "Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. Gyorstüzelő pisztoly III" Br plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) + 1950. "Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. Hadi pisztoly X." fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1970. Józsefvárosi Honvédelmi Napok - Magyar József elvtársnak MHSZ VIII. ker. Vezetősége porcelán emlékérem (178mm) T:2
31324.

1970. "Józsefvárosi Honvédelmi Napok - Magyar József elvtársnak MHSZ VIII. ker. Vezetősége" porcelán emlékérem (178mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1998. VITÉZAVATÁS EMLÉKÉRE KENDERES 1998. Br emlékérem, műanyag díszdobozban (42mm) T:1 patina
31325.

1998. "VITÉZAVATÁS EMLÉKÉRE KENDERES 1998." Br emlékérem, műanyag díszdobozban (42mm) T:1 patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1998. VITÉZAVATÁS EMLÉKÉRE KENDERES 1998. ezüstözött Br emlékérem, műanyag díszdobozban (42mm) T:1 patina, ph.
31326.

1998. "VITÉZAVATÁS EMLÉKÉRE KENDERES 1998." ezüstözött Br emlékérem, műanyag díszdobozban (42mm) T:1 patina, ph.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Izrael 1976 Operation Jonathan, He Sent From Above/and Took Me emlékérem Br. sérült dísztokban (95,87g/60 mm) T:1 Israel 1976 Operation Jonathan, He Sent From Above/and Took Me medalion Br. in damaged case (95,87g/60 mm) C:Unc
31327.

Izrael 1976 "Operation Jonathan, He Sent From Above/and Took Me" emlékérem Br. sérült dísztokban (95,87g/60 mm) T:1 Israel 1976 "Operation Jonathan, He Sent From Above/and Took Me" medalion Br. in damaged case (95,87g/60 mm) C:Unc

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft