Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 186
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138696
30656
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" Br naptárérem (42,5mm) T:1- 2138377
30657
368
Numizmatika
2001. "Esztergomi érsekség 1001-2001" CuZn emlékérem az érsekség alapításának 1000. évfordulójára, dísztokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP 2131763
30658
368
Numizmatika
2002. "Universitas Vesprimiensis" jelzett Ag. emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti tokban (93.34g/0925/50mm) T:1 2058317
30659
368
Numizmatika
2004. "MKB Jelen a jövendő / Felelősséggel a gyermekekért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP 2003715
30660
368
Numizmatika
2008. "Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége / Jubileumi Emlékérem 1948-2008" egyoldalas öntött Br plakett, hátoldalon gravírozva (68mm) T:1- 2118052
30661
368
Numizmatika
2013. "Mészáros Csaba 1979 - 2013" áttört, öntött, egyoldalas Br emlékplakett (99mm) T:1- 2091765
30662
368
4200
Numizmatika
DN "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata" jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,73g/0.900/37mm) T:1 (PP) patina 2071943
30663
368
Numizmatika
DN "A NYOMDA-, A PAPÍRIPAR ÉS A SAJTÓ DOLGOZÓINAK SZAKSZERVEZETE" egyoldalas Br plakett, hátoldalon "60 éves hűséges szakszervezeti tagságért" gravírozással (118mm) T:2 2006651
30664
368
500
Numizmatika
DN "SALUTARI DIN - GRUSS AUS - BON SOUVENIR" szuvenír Br lemezplakett karton lapon (40mm) T:1-,2 2102973
30665
368
Numizmatika
DN "A vízgazdálkodás fejlesztéséért" egyoldalas, ezüstözött plakett, eredeti tokban. Szign.: B.I. (101x99mm) T:1- 2103101
30666
368
Numizmatika
DN "Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos" kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina 2134011
30667
368
Numizmatika
DN Szent Istvánt ábrázoló aranyozott fém emlékérem (107mm) T:2- karcolás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft