Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 186
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2135874
30632
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (90mm) lakkozott fa talapzathoz rögzítve (126x127x19mm) T:2 2088273
30633
368
Numizmatika
1975. "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T:2 patina 2091932
30634
368
6500
Numizmatika
1976. "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober 23. 1956" Ag emlékérem dísztokban(24g/0.999/38mm) T:BU patina 2134001
30635
368
Numizmatika
1977. "László király emlékének 1977 - A Magyar Éremgyűjtők" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1- 2102936
30636
368
Numizmatika
1977. "Tájak, korok, múzeumok" egyoldalas Br plakett. Szign.: Sz (90,5mm) T:2 2037006
30637
368
Numizmatika
1978. "Mezőtúr 600 éves 1378-1978" Br plakett (115mm) T:2 patina 2093693
30638
368
4400
Numizmatika
1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom 1978" peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (23,85g/0.999/38mm) T:1 patina 2131487
30639
368
Numizmatika
1979. "Szent László király / Őszentsége II. János Pál pápa apostoli áldása" a Kováts Mihály Egyesület által az amerikai függetlenségi háború 200. évfordulójára Amerikában kiadott aranyozott bronz emlékérem sorozat darabja (51mm) T:PP
Hungary 1979. "Saint Ladislaus / Apostolical Blessing of His Holiness Pope John Paul II" gold plated bronze commemorative medallion of the Col.-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA (51mm) C:PP 2091464
30640
368
Numizmatika
1983. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:1 (PP) kis patina 2091484
30641
368
Numizmatika
1984. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:1 (PP) 2091553
30642
368
4600
Numizmatika
1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), ÁPV plombált műanyag tokban T:1 kis patina 2071134
30643
368
Numizmatika
1984. "1884 Pallas Nyomda - Kossuth Nyomda 1984" egyoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (63mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft