Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 52

Amerikai Egyesült Államok 1973. American Revolution bicentennial - Samuel Adams - Patrick Henry / Committees of correspondence - to unite the colonies Ag emlékérem eredeti tokban (30,86g/0.925/38mm) T:PP kis patina, fo. USA 1973. American Revolution bicentennial - Samuel Adams - Patrick Henry / Committees of correspondence - to unite the colonies Ag commemorative medal in original case (30,86g/0.925/38mm) C:PP small patina, spotted
31247.

Amerikai Egyesült Államok 1973. "American Revolution bicentennial - Samuel Adams - Patrick Henry / Committees of correspondence - to unite the colonies" Ag emlékérem eredeti tokban (30,86g/0.925/38mm) T:PP kis patina, fo. USA 1973. "American Revolution bicentennial - Samuel Adams - Patrick Henry / Committees of correspondence - to unite the colonies" Ag commemorative medal in original case (30,86g/0.925/38mm) C:PP small patina, spotted

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Ausztria / Bécs 1761. Migazzi Kristóf Antal (váci püspök) bíborossá való kinevezése kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Toda Giovanni Antonio (50mm) T:3  Austria / Vienna 1761. Count Christoph Cardinal Anton Migazzi double-sided, Br commemorative medallion. CHRISTOPH: S: R: E: CARD: A: MIGAZZI: AR: E: VIEN: S: R: I: PR: EPIS: VACIEN: ADMIN - G. TODA F. / RELIGIONI ET BONIS ARTIBUS - A. C. DD 1761. Sign: Toda Giovanni Antonio (50mm) C:F
31248.

Ausztria / Bécs 1761. "Migazzi Kristóf Antal (váci püspök) bíborossá való kinevezése" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Toda Giovanni Antonio (50mm) T:3 Austria / Vienna 1761. "Count Christoph Cardinal Anton Migazzi" double-sided, Br commemorative medallion. "CHRISTOPH: S: R: E: CARD: A: MIGAZZI: AR: E: VIEN: S: R: I: PR: EPIS: VACIEN: ADMIN - G. TODA F. / RELIGIONI ET BONIS ARTIBUS - A. C. DD 1761". Sign: Toda Giovanni Antonio (50mm) C:F

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31249.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ausztria 1973. Bécsi Kereskedelmi Kamara Br emlékérem dísztokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:2 Austria 1973. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien Br commemorative medal in case. Sign.: Grienauer (50mm) C:XF
31250.

Ausztria 1973. "Bécsi Kereskedelmi Kamara" Br emlékérem dísztokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:2 Austria 1973. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien" Br commemorative medal in case. Sign.: Grienauer (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1976. Bécsi Kereskedelmi Kamara ezüstözött Br emlékérem dísztokban, peremen bronze beütéssel Szign.: Grienauer (70mm) T:2 Austria 1976. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien Br commemorative medal in case. Sign.: Grienauer (70mm) C:XF
31251.

Ausztria 1976. "Bécsi Kereskedelmi Kamara" ezüstözött Br emlékérem dísztokban, peremen "bronze" beütéssel Szign.: Grienauer (70mm) T:2 Austria 1976. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien" Br commemorative medal in case. Sign.: Grienauer (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1987. 50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 jelzett Ag emlékérem (19,92g/0.925/35mm) T:1- patina Austria 1987. 50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987 hallmarked Ag commemorative medallion (19.92g/0.925/35mm) C:AU patina
31252.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ausztria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag emlékérem nem eredeti tokban (20,18g/0.925/40mm) T:1 (PP) Austria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag commemorative coin in not original case (20,18g/0.925/40mm) C:1 (PP)
31253.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí jelzetlen Ag emlékérem műanyag tokban (23,31g/38mm) T:1- (PP) patina Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí unmarked Ag commemorative coin in plastic case (23,31g/38mm) C:AU (PP) patina
31254.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" jelzetlen Ag emlékérem műanyag tokban (23,31g/38mm) T:1- (PP) patina Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" unmarked Ag commemorative coin in plastic case (23,31g/38mm) C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
DN Anne Frank Br emlékérem, limitált kiadás, eredeti dísztokban (210g/80mm) T1-,2 patina ND Anne Frank Br commemorative medalion, limited edition, in original display case (210g/80mm) C:AU,XF patina
31255.

DN "Anne Frank" Br emlékérem, limitált kiadás, eredeti dísztokban (210g/80mm) T1-,2 patina ND "Anne Frank" Br commemorative medalion, limited edition, in original display case (210g/80mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
DN Eleusis Hajógyár Görögország fém emlékplakett (87mm) T:2 ND Eleusis Shipyards S. A. Greece metal commemorative plaque (87mm) C:XF
31256.

DN "Eleusis Hajógyár Görögország" fém emlékplakett (87mm) T:2 ND "Eleusis Shipyards S. A. Greece" metal commemorative plaque (87mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Németország Deutsche Kriegsgräberfürsorge Volksbund - Dienst am Frieden, dienst am menschen / Német Háborús Sírokat Gondozó Népi Szövetség Br emlékérme eredeti díszdobozban (50mm)T:1 ND Germany Deutsche Kriegsgräberfürsorge Volksbund - Dienst am Frieden, dienst am menschen / German War Grave Caregivers Br medallion (50mm) C:Unc
31257.

DN Németország "Deutsche Kriegsgräberfürsorge Volksbund - Dienst am Frieden, dienst am menschen / Német Háborús Sírokat Gondozó Népi Szövetség" Br emlékérme eredeti díszdobozban (50mm)T:1 ND Germany "Deutsche Kriegsgräberfürsorge Volksbund - Dienst am Frieden, dienst am menschen / German War Grave Caregivers" Br medallion (50mm) C:Unc

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN The Expulsion from Paradise c. 1427 Masaccio aranyozott Ag emlékérem (66,34g/0.925/51mm) T:1- (PP) ph. ND The Expulsion from Paradise c. 1427 Masaccio aranyozott Ag emlékérem (66,34g/0.925/51mm) C:AU (PP) edge error
31258.

DN "The Expulsion from Paradise c. 1427 Masaccio" aranyozott Ag emlékérem (66,34g/0.925/51mm) T:1- (PP) ph. ND "The Expulsion from Paradise c. 1427 Masaccio" aranyozott Ag emlékérem (66,34g/0.925/51mm) C:AU (PP) edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft