Régi "Passau"feliratos ón poharak, az oldalán Passau képével, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~1000012/Regi-Passaufeliratos-on-poharak-az-oldalan-Passau-kepevel-jelzett-FM-N-FelsensteinM~II2136649
2136649
11413
368
Flea Market
Leírás: Régi "Passau"feliratos ón poharak, az oldalán Passau képével, jelzett (F.&M. N. - Felsenstein&Mainzer. Nürnberg), kopásnyomokkal, m: 9 cm
: tánczos_gábor