Bolhapiac Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1937289
11577
368
Flea Market
Ezüstözött alpakka készlet, pótolt elemekkel, többfajta jelzéssel, eredeti dobozban, összesen 31 db, különböző méretben 2036175
11578
368
Flea Market
Nagyméretű régi fém teásdoboz. 22x29x22 cm 1752318
11579
368
Flea Market
Iparművész asztali lámpa, festett mázas kerámia, alján apró lepattanással, burával (belül szakadással), működik, m:40 cm 1754680
11580
368
Flea Market
2000848
11581
368
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, festék lepattanásokkal, 44×28 cm 2000846
11582
368
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, festék lepattanásokkal, 44×24 cm 2000835
11583
368
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, 31×20 cm 2000844
11584
368
Flea Market
cca 1970 Afrikai faragott festett maszk, kopott, apró hibákkal, 38×24 cm 1971060
11585
368
Flea Market
Díszes, összecsukható fa virágtartó állvány, berakásokkal, m: 61,5 cm 1295350
11586
368
Flea Market
12 db-os fém tétel, tálcákkal, gyufatartóval, kiöntőval, stb. 1302540
11587
368
Flea Market
Sturges, Bladon and Middleton ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, Hacker ezüstözött alpakka tejkiöntő, jelzett, 2 db jelzés nélküli ezüstözött ón kiöntő és cukortartó, 6-12 cm 1304011
11588
368
Flea Market
Réz antik vajtartó, sérült, 20×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft