Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

Víg Vilmosné (szerk.): Magyarország - 1965. Bp., 1965, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel.
15048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15050.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. Adentől Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446+2 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Papírkötésben, a könyvtest elvált a borítótól, a borító javított, foltos, kissé sérült, a könyvtest fűzése meglazult, megviselt állapotban.
15052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, címlaphiánnyal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
15053.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hegyvidéki olvasókönyv. Szemelvények Budapest főváros XII. kerületének történetéből. Szerk.: Szatucsek Zoltán. Bp., 2000, Hegyvidéki Millennium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Veress D. Csaba: Devecser évszázadai Veszprém, 1996., Devecser Nagyközség Önkormányzata, 486 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15055.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15056.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Világjárók sorozat 3 kötet:  Gavin Young: Lassú hajókon Pireusztól Kantonig.; Thor Heyerdahl: Tigris.; Jurij Szenkevics: Papiruszhajóval az Atlanti-óceánon át. Bp.,1982-1988, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája. Bp., 1944., Athenaeum, 218 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötésben.
15058.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15059.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft