Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadó kartonált papírkötés.