Börtönfelkelés. Sátoraljaújhely, 1944. március. 22. Szerk.: Dr. Székely Klára. Bp., 1994., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetsége. Kiadói papírkötés. Az egyik dokumentumgyűjtő, kutató, Bárdos Lajos által dedikált.
Hillebrand Jenő-Bella Lajos: Az őskor embere és kultúrája, különös tekintettel hazánkra. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921, Pantheon. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Bernard Le Calloc'h: Charles de Gaulle indulása. Ford.: Schneller Dóra. Bp.,én.,Gróf Klebelsberg Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Bruxelles, 1959., Európai Petőfi kör, (Distributed by Big Ben Publishing Co., Mono Press Co.-ny., London.) Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.