17109.
368. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9
J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről. II. kötet. Összegyűjté és közlé: Bourneville. Ford.: Koller Gyula. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXV. Bp., 1879., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XV+388 p.+ 10 t. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé foltos táblákkal, egy lap szakadt, sérült.