1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Gyulai Ferenc: Fotóiskola. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott borítóval.+Dr. Othmar Helwich: Die Infrarot-fotografie und Ihre Anwenungsgebiete. Halle, 1934., Walther Heering. Kiadói egészvászon-kötés.