Tétel

Kikiáltási ár:

11 000 Ft

Leírás:

Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp. 1929. Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, jó állapotban. Első kiadás! A szerző, Dr. Mező Ferenc (1885-1961) sporttörténész dedikációjával. "Kedves v(olt) tanítványomnak Pajthényi Lászlónak meleg szeretettel. Budapest, 929. március 16. Dr. Mező Ferenc."

Megosztás:

Tétel fotót készítette : turóczi_márk