Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 21

Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15662.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fügedy Péter: Kilenc évtized piros-kék sikerei. 1911-2001. Bp.,2001, Vasas SC. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15663.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Siskareva: Művészi törna. Bp., 1952. Sport, + Motoljanszkaja-Lurje-Romanova: A nő testnevelése. Bp., 1953. Sport.
15665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15666.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15667.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15668.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15669.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15670.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft