16625.
368. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., (1939), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal, 1 t. (színes), 303 p.+40 t. (fekete-fehér.) + 1 mell. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.