3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Dóczi Lajos: Csók. Vígjáték négy felvonásban. Bp., 1881, Ráth Mór, XVI+176 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Scheibe Ármin-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, kis folttal a hátsó borítón.