Borza Nándor: Szavaló-könyv. Névnapi és újévi üdvözlő versekkel. Elemi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000020/Borza-Nandor-Szavalo-konyv-Nevnapi-es-ujevi-udvozlo-versekkel-Elemi-iskolai-es-hazi-h~II2133408
2133408
17436
368
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Borza Nándor: Szavaló-könyv. Névnapi és újévi üdvözlő versekkel. Elemi iskolai és házi használatra. Összeszedé: - -. Bp., 1907., Franklin. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, egy-két lapon ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel.
: kozár_edit