cca 1880-1890 Színes litográfia emlősökről, többek közt nyúlról), köze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~1000003/cca-1880-1890-Szines-litografia-emlosokrol-tobbek-kozt-nyulrol-kozepen-hajtasnyommal-~II2135025
2135025
11033
368
Engravings
Leírás: cca 1880-1890 Színes litográfia emlősökről, többek közt nyúlról), közepén hajtásnyommal, üvegezett fa keretben, 24,5×34,5 cm
: karap_norbert