Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2022405
10097
368
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm 2022393
10098
368
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Éljen május 1. plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm 2132027
10099
368
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Gottschlagi Ágoston Rt. likőr és rumgyár Bp., plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 1930 körül, 25,5×17,5 cm 2022396
10100
368
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Március 15. Plakát terv.Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm 2016105
10101
368
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Barátsági hónapok 1958 Plakát, reklám terv, Tempera, papír. 24x16 cm 2135395
10103
368
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jelenet hölgyekkel. Akril, farost, jelzés nélkül, 60x60 cm 1592305
10104
368
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Betakarítás. Olaj, farost, jelzett, 66×100 cm 2112452
10105
368
Guzsik Ödön (1902-1954): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39x54 cm 1952202
10106
368
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Illusztráció. Tus, papír, jelzett, 12×28 cm 1861767
10107
368
26000
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdő mellett. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 cm 2133227
10108
368
Hantai jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon, 44,5×40,5 cm 2109878
10109
368
15000
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Domboldal. Olaj, karton, jelzett, 29x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft