Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2134296
10110
368
Herman jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, papír, üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 15×21 cm 2134731
10111
368
Hertay Mária (1932-2018): Tiszapart. Rézkarc, karton, jelzett, 29,5×39 cm 2093189
10112
368
11000
Hollósy jelzéssel: Patak. Olaj, vászon (szakadásokkal), keretben, 60×80 cm 2135200
10113
368
Hornyanszky jelzéssel: Izmos férfi. Ceruza, papír, szakadásokkal, 42,5x30 cm 2133169
10114
368
Hornyánszky jelzéssel és pecséttel: Csodálkozó arc. Golyóstoll, papír, kisebb foltokkal, 30x21 cm 2133123
10115
368
Hornyánszky jelzéssel és/vagy pecséttel: 3 db rajz és vázlat. Különféle technikák (tus, ceruza, golyóstoll), papír, ca. 30x21 és 32x24 cm közötti méretben 2128209
10116
368
4800
Horváth J. Károly (1873-1961): Jézus a feszületen . Kréta, karton, jelzett és datált (1916), hátoldalán autográf felirattal a festő címével (Pasing, ma München része) és a mű árával (Preis Mr. 700), 36×26 cm 2128219
10117
368
4600
Horváth J. Károly (1873-1961): Oltárkép terv Máriával és Jézussal. Ceruza, papír, jelzett (Horváth J. Károly, Pécs, 37), 33,5×22 cm 2078287
10118
368
11000
Illés jelzéssel: Távoli templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1934272
10119
368
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm 2103182
10120
368
Jankovits jelzéssel: Szimbólumok II. Monotípia, papír, 25×49 cm 2103179
10121
368
Jankovits jelzéssel: Szimbólumok I. Monotípia, papír, 30×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft