Zsolnay csőkutya, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Zsolnay-csokutya-eozin-mazas-jelzett-tervezo-Nador-Judit-kis-kopassal-m16-cm~II2131253
2131253
11212
367
Leírás: Zsolnay csőkutya, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), kis kopással, m:16 cm
: kozár_edit