Bavaria porcelán kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10×10×6 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Bavaria-porcelan-kaspo-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-10C39710C3976-cm~II2094597
2094597
11295
367
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Bavaria porcelán kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10×10×6 cm
: turóczi_márk