Porcelán Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2127782
11236
367
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2127750
11237
367
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x7 cm 2127718
11238
367
3400
Herendi Viktória mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal a rózsán. 12x12 cm 2125054
11239
367
Herendi Viktória mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 2124972
11240
367
Herendi Tulipán mintás, 12 személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2124951
11241
367
30000
Herendi Tulipán mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2124930
11242
367
Herendi Tulipán mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, Kanna csőre sérült. 2125783
11243
367
2200
Herendi gyömölcs mintás fonott kosár. Kézzel festett. jelzett, hibátlan. d:9 cm 2125778
11244
367
Herendi virág mintás tojás bonbonniere. Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 11 cm 1128056
11245
367
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 2124527
11246
367
Herendi áttört virgág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x8 cm 2124519
11247
367
3200
Herendi bogár mintás urna vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: