https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1898. 32. Gyalogezred - 1878-1898 címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. 32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898 textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay
31345.

1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1898. 32. Gyalogezred - 1878-1898 címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín kokárdán, szalaggal (43x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. 32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898 textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors cockade and ribbons (43x34mm) C:XF damages on the overlay
31346.

1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín kokárdán, szalaggal (43x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors cockade and ribbons (43x34mm) C:XF damages on the overlay

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without C:XF NMK 249., 250.
31347.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without C:XF NMK 249., 250.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with not original ribbon C:XF  NMK 137.
31348.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with not original ribbon C:XF NMK 137.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
3
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1 ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:UNC edge error NMK 137.
31349.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1 ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:UNC edge error NMK 137.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 tombak sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. Winterfeldzug 1914-1915 in den Karpathen - 2. Armee - Viribus Unitis (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) tombac cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (23x40mm) C:XF
31350.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" tombak sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Winterfeldzug 1914-1915 in den Karpathen - 2. Armee - Viribus Unitis (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" tombac cap badge with makers mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (23x40mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. 21. Hadtest tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés
31351.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. "21. Hadtest" tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Központi Hatalmak tombak jelvény VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I (32x33mm) + ~1916. FM. EHG. Friedrich Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló fém jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:2
31352.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Központi Hatalmak tombak jelvény "VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I" (32x33mm) + ~1916. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló fém jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 3. karácsony a harcmezőn Zn sapkajelvény hátoldalon K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT felirattal és WINTER & ADLER A G WIEN gyártói jelzéssel T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. 3. WEICHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield) Zn cap badge with K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT inscription and makers mark WINTER & ADLER A G WIEN on the back C:XF
31353.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. karácsony a harcmezőn" Zn sapkajelvény hátoldalon "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. WEICHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield)" Zn cap badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and makers mark "WINTER & ADLER A G WIEN" on the back C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
20
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch (31mm) T:2- ph.  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch (31mm) C:VF edge error NMK 310.
31354.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch (31mm) T:2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch (31mm) C:VF edge error NMK 310.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
7
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. József főherceg harcvonala 1916-1917 Zn sapkajelvény Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit. gyártói jelzésekkel (55x35mm) T:2,2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1916-1917. Front Line of Archduke Joseph 1916-1917 zinc cap badge with Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit makers marks (55x35mm) C:XF,VF oxidation
31355.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "József főherceg harcvonala 1916-1917" Zn sapkajelvény "Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit." gyártói jelzésekkel (55x35mm) T:2,2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1916-1917. "Front Line of Archduke Joseph 1916-1917" zinc cap badge with "Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit" makers marks (55x35mm) C:XF,VF oxidation

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal és JEROUSCHEK gyártói jelzéssel (55x37mm) T:2 kis zománchiány  Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands and with JEROUSCHEK makers mark (55x37mm) C:XF small enamell missing  NMK 334.
31356.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal és "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (55x37mm) T:2 kis zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands and with "JEROUSCHEK" makers mark (55x37mm) C:XF small enamell missing NMK 334.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz