Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" jelzett Ag emlékérem (36,21g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Adamo SG20
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,73g/0.835/42,5mm) T:1
Adamo SG24
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem sérült dísztokban (157,66g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36,18g/0.835/42,5mm) + "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (34,77g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina
Adamo ST2
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (34,95g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo ST2