Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 228

Várhelyi György (1942-) DN Szarvas Város / Pedagógiai Díj Br plakett (69mm) T:2
30711.

Várhelyi György (1942-) DN "Szarvas Város / Pedagógiai Díj" Br plakett (69mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vincze Pál (1907-1994) 1937. Dr Winternitz Arnold sebészprofesszor Br egyoldalas emlékérem (91,69g/61mm) T:1- kis patina / Hungary 1937. Surgery professor Dr Arnold Winternitz Br medallion. Sign: Pál Vincze (91,69g/61mm) C:AU small patina HPII 3008.
30712.

Vincze Pál (1907-1994) 1937. "Dr Winternitz Arnold" sebészprofesszor Br egyoldalas emlékérem (91,69g/61mm) T:1- kis patina / Hungary 1937. Surgery professor Dr Arnold Winternitz Br medallion. Sign: Pál Vincze (91,69g/61mm) C:AU small patina HPII 3008.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Daniel Warou (1674-1729) 1703. II. Rákóczi Ferenc / A szabadságharc kezdete aranyozott öntött ólom emlékérem. FRANCISCVS II D G TRANSYL PRIN RAKOCZI DVX CONFOE R STAT / DIMIDVM FACTI QVI BENE COEPIT HABET - OPERE LIB INCHOATO - ANNO MDCCIII - XIV IVNII Körmöcbánya (46,94g/42mm) T:2- ph.  Hungary 1703. Franz II. Rákóczi / The Beginning of the War of Independence gilt cast lead commemorative medallion. Sign.: Daniel Warou (46,94g/42mm) C:VF edge error HP 182.
30713.

Daniel Warou (1674-1729) 1703. "II. Rákóczi Ferenc / A szabadságharc kezdete" aranyozott öntött ólom emlékérem. "FRANCISCVS II D G TRANSYL PRIN RAKOCZI DVX CONFOE R STAT / DIMIDVM FACTI QVI BENE COEPIT HABET - OPERE LIB INCHOATO - ANNO MDCCIII - XIV IVNII" Körmöcbánya (46,94g/42mm) T:2- ph. Hungary 1703. "Franz II. Rákóczi / The Beginning of the War of Independence" gilt cast lead commemorative medallion. Sign.: Daniel Warou (46,94g/42mm) C:VF edge error HP 182.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1873. Ferenc József / Emlékül az 1873. Világkiállítás Bécsben - Az emberiség üdve legyen velünk Cu emlékérem (37mm) T:2 patina, ph.
30714.

1873. "Ferenc József / Emlékül az 1873. Világkiállítás Bécsben - Az emberiség üdve legyen velünk" Cu emlékérem (37mm) T:2 patina, ph.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Magyarország 1898. Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére Br emlékérem füllel (29mm) T:2-
30715.

Magyarország 1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" Br emlékérem füllel (29mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1899. Debreceni Ipartestület kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- lapkahiba, ph., ü.
30716.

1899. "Debreceni Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- lapkahiba, ph., ü.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1890-1900. Békés Megyei Gazdasági Egyesület gravírozott Br érem (45mm) T:1-
30717.

~1890-1900. "Békés Megyei Gazdasági Egyesület" gravírozott Br érem (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1902. Kossuth Lajos 1802-1902 születésének 100. évfordulójára Br emlékérem füllel (29mm) T:2,2-
30718.

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem füllel (29mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
800 Ft
1930. Európa Amatőr Boxbajnokságai Rendezi a Magyar-Ökölvívó Szövetség / MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) 1930. VI. 4-8. kétoldalas Br sportérem előlapon ARKANZAS BPEST, hátlapon HUGUENIN jelzéssel (60mm) T:1-
30719.

1930. "Európa Amatőr Boxbajnokságai Rendezi a Magyar-Ökölvívó Szövetség / MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) 1930. VI. 4-8." kétoldalas Br sportérem előlapon "ARKANZAS BPEST", hátlapon "HUGUENIN" jelzéssel (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2
30720.

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1934. Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10. Br emlékérem HAWEL BP gyártói jelzéssel (51mm) T:1-
30721.

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1935. SZEKSZÁRD - 1935. XII 7. Szent Korona, címer és királyábrázolás, egyoldalas Br emlékplakett. (40x59mm) T:1-
30722.

1935. "SZEKSZÁRD - 1935. XII 7." Szent Korona, címer és királyábrázolás, egyoldalas Br emlékplakett. (40x59mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft