Zenetörténet, kották Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2071247
13140
367
Music, musical notes
Szigeti Kilián: Székesfehérvár újkori zenetörténete. Székesfehérvár évszázadai. 4. Székesfehérvár, 1978., Fejér Megyei Múzeumok Igazgatósága, 175-199 p. A szerző által dedikált. 2124255
13141
367
Music, musical notes
Kodály Zoltán: Iskolai énekgyűjtemény I.-köt. és II. 1-2. köt. Nemzetnevelők Könyvtára 14-15. Bp., 1943-1944. Orsz. Közoktatási Tanács. Kiadói papírkötésben. 2129009
13142
367
Music, musical notes
1922 Bárd zeneirodalmi értesítője. XXIII. évf. 1-5. sz. 1922 május. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 16 p. +Fráter nótás könyve. Bp., én., Bárd Ferenc és Testvére, 37 p. Kiadói kopott illusztrált, haránt-alakú félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal (14-31. oldalak között.) 2129899
13143
367
Music, musical notes
1852-1873 Vegyes színházi füzet tétel, 5 db:
Nemzeti Színház Könyvtára 2 kötete (13. köt, 44. köt.): Wagner Richárd: Tannhäuser és Waretburgi dalnok-verseny. Ford.: Ábrányi Kornél.; Carré-Barbier: Mignon. Ford.: Ormai Ferenc. Zenéjét: Thomas Ambrus. Pest, 1871-1873., Pfeifer Ferdinánd, 20+36 p. Kiadói papírkötés+Scirbe: Hugonotok. Ford.: Nádaskai Lajos. Zene: Mayerbeer. Pest, 1852, Lukács László. Papírkötés.+ Scribe: Próféta. Ford.: Egressy Béni és Szerdahelyi. Zenéjét szerzé: Meyerbeer. Pest, 1856, Herz János. Papírkötésben. + Göthe-Barbier Gyula-Carré Mih.: Faust. Ford.: Ormai. Zene: Gounod Károly. Pest, 1864., Emich Gusztvá. Papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: