Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

1924 Vilda David jelzéssel: Verses köszönő, kézzel írt és rajzolt, florális motívummal díszített oklevél. László doktor úrnak ajánlva, Pöstyénben (Felvidék, akkori Csehszlovákia), amelyben megköszöni, amit a gyógyulásáért tett. Vegyes technika, papír, datált (1924. május 23), üvegezett, sérült fa keretben, lap foltos. Feltehetőn Vilda David (1867-1939), cseh-csehszlovák költő munkája. Keret hátoldalán J. Themar, Pöstény képkeretező régi címkéje szlovák és német nyelven. 41x27,5 cm / Probably work of czech-czechoslovakian poet David Vilda (1867-1939): Hand written poem and drawing, dedicated to Dr. László in Piešťany/Pistan, dated 23rd of May 1923. Mixed technique on paper, in frame, paper is spotty. On te backside of the frame old label of the framing company J. Themar in German and Slovakian language. A unique piece!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit