Bolhapiac Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2128576
11729
367
Flea Market
Tramontina jelzett brazil bozótvágó kés 71 cm 2128573
11730
367
Flea Market
Tramontina jelzett brazil bozótvágó kés 58 cm, vállra akasztható bőr tokjával. 2128570
11731
367
Flea Market
Felnőtt hegedű két vonóval, kissé hiányos. Sérült fa tokban 75 cm 2128562
11732
367
Flea Market
Citera. Faragott díszítésekkel. 78 cm 2128559
11733
367
Flea Market
Afrikai faragott fa és bőr húros hangszer, kagyló díszítéssel 60 cm 2128531
11734
367
Flea Market
Citera. festett, faragott fa. 64 cm 2128530
11735
367
Flea Market
Faragott fa és bőr húros hangszer 48 cm 2128527
11736
367
Flea Market
Faragott fa és bőr húros hangszer 63 cm 2128523
11737
367
Flea Market
Húros hangszer. Teknőspáncél, bőr. 63 cm 2128524
11738
367
Flea Market
Faragott indián pipa. Festett faragott fa figurális díszítéssel. 41 cm 2128515
11739
367
Flea Market
Citera. Festett, lakkozott fa. 75 cm 2126062
11740
367
Flea Market
4 db doboz és 1 db olajozó, össz. 5 db: 1 db cca 1930-40 Dialon bontatlan hintőpor doboz. 1 db cca 1970-90 Stockmar Wachsfarben üres fém doboz. 1 db 1848-1948 centenáriumi szivarka doboz, kopott. 1 db cca 1990-2000 Wicklein Lebkuchen mézeskalács fém doboz, kopott, rozsdás. 1 db olajozó, fém, jelzés nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft