Bolhapiac Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2111188
11716
367
Flea Market
Pegazus-díj 2006, gravírozott üveg, fa talapzaton, jelzett, 23,5x14 cm 2110873
11717
367
Flea Market
Lefűzhető iratvédő tasakok, és irattartó mappa, 33x24 cm és 30x24 cm közötti méretben 2110976
11718
367
Flea Market
Telefon regiszter, műanyag dobozban, használatlan: doboz: 11x13x12,5 cm 2124778
11719
367
Flea Market
2 db nagy méretű fogó 23 cm, 31 cm 2124777
11720
367
Flea Market
2124780
11721
367
Flea Market
Lédo lovas sisak. 56-os méret, jó állapotban 2124339
11722
367
Flea Market
2032374
11723
367
28000
Flea Market
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm 2126351
11724
367
Flea Market
2 függöny 110x150 cm, egy terítő 110x90 cm, egy függöny anyag 160x200 cm 2128581
11725
367
Flea Market
Jelzett japán kard, 47 cm. jelzett fa tokkal. 2128579
11727
367
Flea Market
Régi bozótvágó kés 70 cm Bőr tokkal 2128578
11728
367
Flea Market
Régi bozótvágó kés 58 cm Bőr tokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft