https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 159

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Richard Katz: Heitere Tage mit braunen Menschen. Berlin,1930,Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötésben.
15048.

Richard Katz: Heitere Tage mit braunen Menschen. Berlin,1930,Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.
15049.

Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
15050.

Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.
15051.

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Judson Edqard: Judson Adoniram élete. Hátsó-India apostola. Bp., é.n., Magvető. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
15052.

Judson Edqard: Judson Adoniram élete. Hátsó-India apostola. Bp., é.n., Magvető. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
15053.

Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. 5 db térkép melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
15054.

Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. 5 db térkép melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete, A Malonyay család egyik leszármazottjának dedikálásával Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, jó állapotban
15055.

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete, A Malonyay család egyik leszármazottjának dedikálásával Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Reprint! Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15056.

Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Reprint! Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
15057.

Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, Csak egy térképmelléklettel. Jó állapotban.
15058.

Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, Csak egy térképmelléklettel. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Helytörténeti emlékkönyv. Megjelent Tápiószele első írásos említésének 780. évfordulója alkalmából. Szerk.: Gócsáné Móró Csilla. Tápiószele, 1999, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15059.

Helytörténeti emlékkönyv. Megjelent Tápiószele első írásos említésének 780. évfordulója alkalmából. Szerk.: Gócsáné Móró Csilla. Tápiószele, 1999, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz