Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 159

Dankó Imre (szerk.): Bagosi krónika. Hajdubagos, 1975. 137p.
15024.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Salzburg und das Salzkammergut und das angrenzende bayerische Gebiet von Bad Reichenhall und Berchtesgaden 1913. Verkehrs- u. Hotelbuch. Salzburg, 1913, im Selbstverlage des Landesverbandes für Fremdenverkehr in Salzburg. Szállások listája és lehetséges (túra-) útvonalak leírása, gazdagon illusztrált. Kopott borítóval.
15025.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15026.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mihályfi József (szerk.): Legújabb Budapesti útmutató 1905. 50 képpel és Budapest legújabb térképével. Bp., 1905, Pátria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és majdnem leváló hátsó borítóval. Kihajtható térkép szakadt és hiányos. Dohos.
15027.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
Erdély. Útmutató Erdély vendégei számára. A kolozsvári egyetem tanárainak közreműködésével összeállította Prinz Gyula. Pécs, é.n., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói picit kopott papírkötés.
15028.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15029.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baráz Csaba - Kiss Gábor (szerk.): A Zempléni Tájvédelmi Körzet. Abaúj és Zemplén határán. Eger, 2007, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, 1 db térképmelléklettel, jó állapotban.
15030.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Barázz Csaba (szerk.): A Bükki Nemzeti Park. Hegyek, erdők, emberek. Eger, 2002, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, térképmelléklettel, jó állapotban.
15031.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Pest, 1851, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lőrincz László: Mongólia története. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft