Papp Miklós, K. Caraffa és az eperjesi vértörvényszék.
Történeti korrajz. I-II. kötet (egybekötve, teljes) Második, bővitett és javitott kiadás. Kolozsvártt, 1870. Stein János 192 p. 1 sztl. lev.; 142 p. 1 sztl. lev. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!