AN-2M típusú repülőgép légi üzemeltetése. Bp.,1967, KÖZDOK. Kissé kopo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1500011/AN-2M-tipusu-repulogep-legi-uzemeltetese-Bp-1967-KOZDOK-Kisse-kopott-kisse-foltos-fC3~II2109107
2109107
17282
367
3400
Books: Technics
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,19 EUR , 10,00 USD
Leírás: AN-2M típusú repülőgép légi üzemeltetése. Bp.,1967, KÖZDOK. Kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötésben.
: ra