https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 39

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szilasy János: A nevelés tudománya. 2 köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, XIV. 346 p. 1 sztl. lev. Későbbi kartonálásában
17239.

Szilasy János: A nevelés tudománya. 2 köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, XIV. 346 p. 1 sztl. lev. Későbbi kartonálásában

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.
17240.

1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.
17242.

Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!
17243.

A káder- és személyzeti munka időszerű kérdései. Szemelvénygyűjtemény előadói beszédek, tanulmányok, cikkek, közlemények anyagából a tőkés és a szocialista országok szakirodalmának anyagából.III. köt. Kézirat. Bp., 1980, Kiad. Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság. Összeáll. Bérci Gyula. Kiadóipapírkötés. Többek közt Kádár János, Azcél György, Pozsgay Imre, Fejti György, Németh Károly, Hoós János beszédeivel. Megjelent 500 példányban. 461 p. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.
17244.

Dr. Csaba Margit: Amit a fiatalasszonynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1937, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, enyhén foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan. I. kötet: A társadalmi gazdaságtan elemei. Bp.,1917., Athenaeum, VIII+508 p. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
17245.

Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan. I. kötet: A társadalmi gazdaságtan elemei. Bp.,1917., Athenaeum, VIII+508 p. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.
17246.

Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
17247.

Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan
17248.

Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db:  Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; Puska helyett Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17249.

Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db: Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; "Puska helyett" Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban
17250.

Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp. 1940. Szent István Társ. 270 p. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly. Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
17251.

Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Ford. (és előszó) Szász Károly. Bp. 1894, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz