Bródy László: Négyszínű toll. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.
A szerző, Bródy László (1897-1984) író által dedikált.
Magyarország. Összeáll.: B. Fábri Magda. Bp., 1975, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol, német és orosz nyelven. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.