Dr. Lázár Lajos: Palesztina. Bp.,(1935), Tábor. Kiadói kissé kopottas... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1500015/Dr-Lazar-Lajos-Palesztina-Bp-1935-Tabor-Kiadoi-kisse-kopottas-egeszvaszon-kotes~II2082053
2082053
17325
367
Books: Judaica
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Dr. Lázár Lajos: Palesztina. Bp.,(1935), Tábor. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés
: karap_norbert