Tétel

Kikiáltási ár:

1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD

Leírás:

3 db német nyelvű könyv: Leo M. Tolstoi: Kurze Darlegung des Evangelium. Leipzig, é.n., Reclam. Kartonált papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel. Franz Grillparzer: Die Ahnfrau - Sappho. Grillparzers sämtliche Werke. Fünsfte Ausgabe in 20 Bänden. Vierter Band. Stuttgart, é.n., Cotta. Kiadói vászonkötés, aranyozott gerinccel. Schillergabe. Zeichnungen von Ernst Liebermann. München, É.n., Verlag der Jugendblätter. Kiadói vászonkötés, foltos borítóval. Friedrich Schiller költeményeivel. Gazdagon illusztrált.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor