1 400 Ft
17
Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai I. 1. köt.: Gróf Benyovszky Móricz életrajza.. Kép- és autograph mellékletekkel. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopott, egy lap kijár